השקעת הרבה זמן, כסף ואנרגיה באתר שלך ועדיין לא השגת את התוצאות שרצית? 

זה הזמן לראות איך שינויים קטנים ומדויקים באתר האישי שלך, מביאים את התוצאות הגדולות שהעסק שלך צריך.

בשיחת ייעוץ מקיפה ואישית נעבור על כל אחד מעמודי האתר, נלמד בדיוק מה, למה וגם איך לשנות בפועל כדי שהאתר של העסק יספק לך את השקט בראש שחיכית לו.

 בעבודה על אתר יש המון דברים שצריך לחשוב עליהם ולעשות אותם 

יש גם שפע של מקורות מידע ללמוד מהם שיטות שלא תמיד מתאימות לעסק שלך או שקשה להתאים אותן. אפשר ללכת בתוך כל זה לאיבוד וזה מייצר תסכול ובלגן בראש.

בטח עבדת לא מעט על האתר שלך, אולי אפילו שילמת למישהו שיעזור לך להכין ולשפר אותו, אבל בעיקר השקעת בו הרבה מחשבה ביום יום, ואולי גם לאורך כל היום, בניסיון לפצח מה צריך עוד לעשות כדי שהוא ישקף נכון את הערך של השירות שלך ו"יעשה את העבודה" שהעסק שלך צריך, בצורה שבה המבקרים בו ייהנו ממה שיש לך להציע.

הרבה מנסים להשיג את תחושת הביטחון והשקט בראש, ונשענים על הדרכות והרצאות שמתאימות לכולם, אבל לך יש את העסק הייחודי שלך עם הלקוחות שלך והשירות או המוצר שלך והנוסחאות של כולם לאו דווקא מתאימות לך.

בעזרת פעולות פרקטיות מוכחות מעולם אפיון חוויית המשתמש נלמד שאפשר להימנע משיחות טלפון מיותרות, לראות יותר שורות בסליקת האשראי, להגדיל את רשימת התפוצה, ולמלא את הסדנא בהתרגשות גדולה.

בשיחת הדרכה אישית שלי יהיו לך הכלים לעשות את זה לבד, בבטחון, בזכות הידע הנרחב שיהיה לך.

 מה יישאר לך ביד אחרי העבודה המשותפת שלנו? 

ידע פרקטי

וכלים של אפיון חוויית משתמש שאף אחד לא מדבר עליהם בכל מה שקשור לנכסים דיגיטליים ושחשוב ליישם כדי למקד ולשפר את האתר שלך גם אם נראה לך שיש לך כבר את כל הידע שצריך בתחום.

עצמאות וביטחון

להשתמש בידע הזה גם לעמודים עתידיים באתר ולדפי נחיתה של העסק, גם אם יש בך תחושה שכל מה שניסית לבד לא הצליח כמו שרצית אז למה שהפעם זה יהיה שונה.

הקלטה זמינה תמיד

של השיחה שלנו עם כל הדגשים, הסיבות וההכוונה איך ולמה לשפר את כל מה שצריך. אפשר לחזור אליה בכל רגע וללא הגבלה, גם אם נראה לך שאין בזה צורך כי כתבת הכול במחברת - אין כמו לשמוע שוב את הדברים.

עין ביקורתית

כדי לבחון עבודה בתשלום של אנשי מקצוע אחרים ולוודא שהתוצאה שתתקבל נכונה ומותאמת למה שהעסק שלך צריך גם אם מתאים לך השקט בראש שמישהו אחר מכין או מתחזק לך את הנכסים הדיגיטליים. חשוב שזה יהיה שקט אמיתי.

 מה זה אומר שיחת ייעוץ מקיפה ואישית? 

אנחנו ביחד גם אחר כך

אלווה אותך, יד ביד, בכל שאלה שתהיה לך בתהליך השינוי בפועל של האתר.

ובנוסף, יש לך גם את ההקלטה של השיחה האישית שלנו אליה אפשר לחזור כל הזמן.

שעתיים של שיחה אישית

שבה נעבור על כל האתר וכל ההמלצות ביחד. נדבר על מה לשנות, מה ההיגיון מאחורי השינוי ולמה דווקא ככה נכון לעשות את זה כך שיהיה לך קל להבין ולבצע את הכל לבד.

עבודת שטח לקראת השיחה

יתבצע מעבר על כל המידע שיש לי על העסק שלך, הלקוחות, המתחרים, האנליטיקס. יתבצע ניתוח של כל העמודים באתר בגרסאות דסקטופ ובמובייל ותגובש רשימת המלצות מלאה.

ולפעול מתוך תחושת בטחון וידע בזכות הכלים הפרקטיים שלמדתי בשיחה

 זו אחת המתנות הגדולות שאפשר לתת היום לעסק 

תקשיבו להם - הם כבר הרוויחו מזה

לא ידעתי מאיפה להתחיל. אז כמו שאומרים "אלוהים הוא בפרטים הקטנים" ומסתבר שגם בעיניה של שירה האלופה שעזרה לי לסדר את האתר עם פירוט מדויק לכל עמוד ומוצר. אחרי התהליך אני יכולה להגיד שהמהירות קפצה, אחוז הנטישה ירד משמעותית ויותר נשים מוסיפות מוצרים לעגלה. זה נפלא. 

אני ממליצה בחום על העבודה עם שירה, לכו על זה ותעופו על התוצאות.

קטי סול

בעלים של DeSol

תכשיטים מעוצבים

תודה רבה לך על שיחת הייעוץ המעמיקה והליווי בכל הנוגע לאתר שלנו. התוצאה של העבודה איתך הביאה לצמצום משמעותי באחוזי הנטישה (ירידה של 33%) ועליה של יותר מפי 2 בזמן השהייה באתר שלנו. 

סחטיין עלייך שירה!

טובית נייזר 

סמנכ"לית פיתוח עסקי

ננופבריקה

שירה עזרה לי כל כך עם העסק הצעיר שלי וגם עם האתר שלו. תמיד בהמון סבלנות וידע שלא נגמר... היא תמיד הייתה לי זמינה, נעימה וסופר מקצועית.

לעסק צעיר ולעסק בכלל זו מתנה ענקית..
תודה שירה על הביטחון שנתת לי.

סיגל דרעי כשר

בעלים של Sisi Story

הפקה - תוכן - אירוח

 נעים מאוד להכיר, אני שירה צינמון לינדנבלט 

אני מאפיינת חווית משתמש, מנהלת מוצר, מרצה ומנחת סדנאות בעלת מעל 10 שנות ניסיון בתחום.

מתמחה באפיון, עיצוב ופיתוח חוויית משתמש ליצירת שיתוף פעולה נכון ומוצלח בין העסק ללקוחות שלו בדיגיטל (אתרים, דפי נחיתה), במערכות ועוד.

כולם אומרים עליי שאני עושה להם סדר ושנקודת המבט שלי פותחת להם את המחשבה ומאפשרת להם לעשות דברים שהם לא חשבו שהם יכולים כמו גם לראות את הלקוחות והנכסים הדיגיטליים שלהם בעין אחרת. זה נכון, אני מאמינה שכשיש לנו סדר בראש וכשאנחנו מחוברים ומתרגשים מהנכס הדיגיטלי שלנו אז הוא יעשה את העבודה כמו שהעסק שלנו צריך שהוא יעשה.

הדבר שהכי חשוב לי הוא לאפשר לבעלי עסקים, יזמים, אנשי שיווק וכל מי שיכול ליהנות מהערך הרב שיש באפיון חוויית משתמש, שאף אחד לא מדבר עליו, באמת לשפר את ההמרות של האתרים ודפי הנחיתה של העסק ולעשות את זה באופן עצמאי, בביטחון ובהצלחה רבה.

הבסיס לזה הוא שזה באמת מותאם לעסק הספציפי שלך ולצרכים של הלקוחות שלך כי אין כאן נוסחאות קסם, יש כאן את החיבור האמיתי עם נקודת המבט הנכונה.

 

 הידע הפרקטי, שמותאם לעסק וללקוחות שלך ואפשר ליישם אותו לבד. עכשיו. יביא לתוצאות שלך בשטח 

כדאי למלא את הפרטים שלך כאן כדי שנראה אם זה מתאים גם לך:

ולפעול מתוך תחושת בטחון וידע בזכות הכלים הפרקטיים שלמדתי בשיחה